cialis bitcoin
Служіння проходять в Будинку молитви, щонеділі о 10.00 (Україна, м. Черкаси, вул.Смілянська, 113/1)

SMS-МОЛИТВА


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, наче все залежить від Бога;
чини так, наче все залежить від тебе.

Лютер М.

МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Отче Небесний.
Я вірю, що Ісус Христос вже покараний за кожний гріх скоєний мною. Я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти душу мою від усякої неправди. Я визнаю Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. Ісусе, увійди в моє серце і зміни моє життя. Відкрий мені істину і навчи мене правді. Допоможи мені, до кінця моїх земних днів, вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що могло б мене з ним пов'язувати. Тепер Ісус Христос мій Господь, і кров Ісуса Христа омиває та очищає мене від усякого гріха. Слава Тобі, Господи. Алілуйя. Амінь.

 


Театральне служіння

  Вітаю всіх відвідувачів сайту церкви "Слово віри". Мене звуть Олексій, я репрезентую театральне служіння нашої церкви .
Багато християн думають про те, чи слід служити Богу театром, адже подібного служіння не було за часів Ісуса та апостолів. А ми вирішили не міркувати, а діяти. Я вірю, що кожен з нас повинен робити те, "що може рука твоя", виконуючи слово Боже і Його волю. Адже Бог запитає за кожен талант, дарований синові чи дочці, і всім відомо, що чекає на тих, хто свій талант закопає в землю. Тому ми вирішили, що не маємо права гасити Духа Святого в житті кожного з нас, і Він через нас створив ще одне служіння в нашій церкві – театральне.
  Головним свідченням того, що це служіння необхідне нашому Господу, є те, що ми вже працюємо на ниві Божій близько 10 років. За цей немалий проміжок часу у служіння були і дуже благословенні і неймовірно важкі часи, проте ніколи Бог від нас не відступав, кожен з нас відчував його любов і благодать під час служіння. За цей час Бог через нас приводив людей до покаяння, сіяв зерно у серця братів та сестер нашої церкви, дочірніх церков та інших християнських церков міста Черкаси, дарував безліч радісних моментів. До цього місця допоміг нам Бог, і надалі будемо надіятися на Нього і виконувати Його волю.
  Ісус дуже часто проповідував притчами, і ми так само намагаємось через театральне дійство дуже дохідливо і явно нести слово Боже людям.
  Якщо ваше серце прагне взяти участь у театральному служінні в якості актора, або ви вмієте шити костюми, пишіть сценарії, ми з радістю приймемо вас у наш колектив. Ми не маємо кастингів, ми завжди відкриті для нових людей. Якщо ви ще не знайшли себе в тілі Христовому, приходьте, дивіться, моліться, можливо Бог торкнеться вашого серця, і саме ви зможете принести Йому багато плоду в театральному служінні церкви "Слово віри".

Праведність, мир і радість нехай будуть з вами завжди.Мы на

  П'ять хвилин про служіння

 
Отправить комментарий


НОВЕ


КОМЕНТАРІ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy