cialis bitcoin
Служіння проходять в Будинку молитви, щонеділі о 10.00 (Україна, м. Черкаси, вул.Смілянська, 113/1)

SMS-МОЛИТВА


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, наче все залежить від Бога;
чини так, наче все залежить від тебе.

Лютер М.

МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Отче Небесний.
Я вірю, що Ісус Христос вже покараний за кожний гріх скоєний мною. Я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти душу мою від усякої неправди. Я визнаю Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. Ісусе, увійди в моє серце і зміни моє життя. Відкрий мені істину і навчи мене правді. Допоможи мені, до кінця моїх земних днів, вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що могло б мене з ним пов'язувати. Тепер Ісус Христос мій Господь, і кров Ісуса Христа омиває та очищає мене від усякого гріха. Слава Тобі, Господи. Алілуйя. Амінь.

 


Жіноче служіння

 Дорога сестра, возлюблена Господом!

Ми не можемо змінити минуле, але ми можемо змінити майбутнє. Завтрашній день буде залежати від рішень, які ми ухвалюємо сьогодні. Часом не просто зробити крок віри і бути впевненим у тому, що зараз не видно. Але разом, тримаючись за руки, ми сильні та зможемо багато. Підтримуючи і допомагаючи один одному – забуваючи про те, що було, тягнемося вперед. П'ять хвилин про служіння

 

 

 


Молитва о родителях

 Прошу помолиться об исцелении родителей от алкоголизма. Практически не выходят из запоя. Верю, что Господь исцелит их и наполнит жизнь родителей новым смыслом. Аминь. 

Отправить комментарий


НОВЕ


КОМЕНТАРІ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy