cialis bitcoin
Служіння проходять в Будинку молитви, щонеділі о 10.00 (Україна, м. Черкаси, вул.Смілянська, 113/1)

SMS-МОЛИТВА


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, наче все залежить від Бога;
чини так, наче все залежить від тебе.

Лютер М.

МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Отче Небесний.
Я вірю, що Ісус Христос вже покараний за кожний гріх скоєний мною. Я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти душу мою від усякої неправди. Я визнаю Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. Ісусе, увійди в моє серце і зміни моє життя. Відкрий мені істину і навчи мене правді. Допоможи мені, до кінця моїх земних днів, вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що могло б мене з ним пов'язувати. Тепер Ісус Христос мій Господь, і кров Ісуса Христа омиває та очищає мене від усякого гріха. Слава Тобі, Господи. Алілуйя. Амінь.

 


Меморіальне служіння

Смерть людини залишає сумний відбиток у душі близьких та рідних. Розділити біль та горе, втішити та підтримати у скрутну хвилину – місія меморіального служіння. Смерть, з одного боку, – це непоправна втрата, кінець шляху, але з іншого – для віруючих у Христа – це початок нового життя, яке обіцяв сам Господь. «У глибині душі я завжди тішуся, – розповідає керівник хору меморіального служіння Любов Головньова, – адже ми ще залишаємося на землі, у турботах, щоденній праці, а померлий брат чи сестра звільнилися від своїх хвороб та недуг. Вони насолоджуються Божою присутністю».

 

Безпосередньо проводять похорони пастора церкви: Олександр Рубан, Володимир Кірсанов, Юрій Стогнієнко. Вони звершують молитви, зачитують з Біблії вірші про надію і віру, розповідають про те, що і Ісус теж одного разу помер, але воскрес, щоб дати людям життя вічне.

 

Якщо у вас виникла потреба у меморіальному служінні, повідомте про це секретаря церкви «Слово віри» за тел. (0472)56-30-45, 097-35-30-671, 063-595-12-12.

Прес-центр церкви «Слово віри»


Отправить комментарий


НОВЕ


КОМЕНТАРІ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy