cialis bitcoin
Служіння проходять в Будинку молитви, щонеділі о 10.00 (Україна, м. Черкаси, вул.Смілянська, 113/1)

SMS-МОЛИТВА


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, наче все залежить від Бога;
чини так, наче все залежить від тебе.

Лютер М.

МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Отче Небесний.
Я вірю, що Ісус Христос вже покараний за кожний гріх скоєний мною. Я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти душу мою від усякої неправди. Я визнаю Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. Ісусе, увійди в моє серце і зміни моє життя. Відкрий мені істину і навчи мене правді. Допоможи мені, до кінця моїх земних днів, вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що могло б мене з ним пов'язувати. Тепер Ісус Христос мій Господь, і кров Ісуса Христа омиває та очищає мене від усякого гріха. Слава Тобі, Господи. Алілуйя. Амінь.

 


Домашній очаг

  

Це служіння, насамперед призначене для людей зрілого віку.

 

 Ми хочемо допомогти людям цього покоління знайти мир з Богом, оновитися в силі та приносити добрі плоди на славу Божу. Замінити самотнє існування на життя сповнене сенсу.

 

 Є стереотип, що люди похилого віку вже своє віджили. Але Слово Боже говорить: "Насаджені в домі Господньому, вони цвітуть у дворах нашого Бога. Вони й у старості плідні, соковиті й свіжі, щоб сповіщати, що праведний Господь, твердиня моя, і нема неправди в Ньому." Пс.91:14-16 

 

  Ми намагаємося поділяти з такими людьми різні моменти їхнього життя. Ми влаштовуємо невеликі концерти, заходи на різні свята, відзначаємо дні народження.

 

Також ми проповідуємо Боже Слово.

Проповідуй слово, утверджуй вчасно й невчасно, картай, погрожуй, благай - з усякою терплячістю і навчанням. 2Тим.4:2

Проводимо спілкування на такі теми, як: ''Адаптація до старості: гігієна та побут", Характеристика дорослих, яких соромили у дитинстві. "Вина та сором", ''Що таке співзалежність?", ''Види співзалежності", ''Лікувальне харчування: особливості харчування людей похилого віку " ,''Здорове харчування", ''Лікувальна фізкультура та самомассаж для літніх" і багато іншого.

 

 Ми від щирого серця хочемо вшанувати людей старшого покоління, послужити їм, допомогти знайти нових друзів. Відвідуємо хворих та у любові підтримуємо один одного. Намагаємося зробити їхнє життя щасливим, діяльним, наповненим Божим миром і радістю. 

 

 Чисте й непорочне благочестя перед Богом і Батьком - це відвідувати сиріт і вдів у їхнім горі, і зберегти себе чистим від світу. Як.1:27

 

МИ ЧЕКАЄМО БРАТІВ І СЕСТЕР:

у кого серце відкрите для служіння;
хто міг би прославляти Бога на служіннях;
хто може молитовно підтримувати людей зрілого віку;
• хто може служити своїми дарами та талантами, як творчими, так і соціальною підтримкою, (стрижка, допомога по дому) а також фінансовою підтримкою для вдів, інвалідів, одиноких та літніх людей.

 

 Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь. Ис.1:17

 

 Служіння відбуваються в їдальні будинку молитви церкви «Слово віри» щонеділі через 10 хв після закінчення спільно церковного служіння.

 

 Чекаємо на Ваші пропозиції за телефонами:
 
(0472)56-30-45, 38(073)3100836.
e-mail: irina.kovtun80@gmail.com
      

 Служитель: Тетяна Леонова.

Отправить комментарий


НОВЕ


КОМЕНТАРІ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy