Служение проходит в доме молитвы, каждое воскресенье в 10.00 (Украина, г. Черкассы, ул.Смелянская, 113/1)
cialis buy

SMS-МОЛИТВАТабір «Ключ Давида-2012»

Табір «Ключ Давида-2012»
Новий директор, новий шеф-кухар,нове місце,нова програма!

 

Про директора:
Зазвичай, слово директор асоціюється з кабінетом, шкіряним кріслом і серйозною персоною у цьому кріслі. Але цьогорічний директор табору Лілія Хіманіна вирізнялася  з-поміж інших. Разом з дітьми вона ходила на ранкову зарядку, грала в ігри, проводила тематичні заняття, співала і танцювала під час прославлення. «Підлітки – це моя аудиторія. Я їх люблю, мені  з ними легко, - розповідає Лілія. – Тому навіть під час завершення останнього заїзду в моїй голові народжувалися тисячі ідей про те, як можна зробити ще кращим «Ключ Давида» наступного року».

 

 

 

 

 

Про шеф-кухаря:
Кухня - це важлива складова табірного життя, адже своєчасно приготовані сніданки та обіди забезпечують не лише ситий шлунок, а й виконання насиченого подіями режиму дня. Галині Лихограй висловлювали щиру подяку і служителі, і діти. Їжа була смачна, різноманітна: вареники з сиром, млинці зі сметаною та бананами, торти для іменинників… Коли працювала табірна пошта, то Галина отримувала безліч компліментів у записках.

 

Про служителів:
Кожен служитель пройшов курс підготовки ще задовго до початку табору. Вони знали програму, були оснащені підручниками. Деякі навіть їздили до Львова на спеціалізоване навчання (спортивний інструктор, інструктор з рукоділля, духовний наставник, координатор).
Але найголовнішим було уміння працювати в єдиній команді, бути підтримкою один для одного і чітко виконувати свої функції. Директор табору вважає, що цієї мети вдалося досягти. Вона відзначає, що майже всі її колеги під час роботи з дітьми проявили чимало умінь, про які ніхто і не здогадувався. Так, наприклад, окружний служитель церкви «Слово віри» Дмитро Бєльський у таборі бездоганно виконував усі вказівки, які йому давали. Хлопці з його команди «Сіон» приносили воду поварам ( більше 20 відер в день). Вони підтримували ідеальну чистоту в своїй кімнаті. Навіть у дівчат не було так чисто! Було очевидно, що до Дмитра ставляться з повагою і прислухаються до його порад. Це велике досягнення не лише вміти керувати людьми, а йсамому підкорятися керівництву.

 

І, нарешті, про сам табір «Ключ Давида»:
Табір складався із двох заїздів, які тривали протягом 10 днів. «Життя - не гра, але дуже схоже» - так називалася програма. Кожен наступний день починався з окремої підтеми. Уроки будувалися таким чином, щоб  допомогти підліткам позбавитися негативних якостей свого характеру і цінувати приклад, що подає Ісус Христос.
Перший урок -«Команда» закликав дітей  бути не окремими зірками з власним гордим і самотнім «Я», а стати частинкою однієї сильної команди і досягати успіху разом.
 Урок «Тренер» звернув увагу на те, що люди самі собі вибирають тренера, взірця для наслідування.  Куди піде мій тренер, там і я закінчу свій шлях. Якщо вибрати своїм тренером Ісуса, то Він вкаже на помилки, допоможе їх виправити і стати чемпіоном у житті.
Урок «Офсайдер» (поза грою) змусив присутніх подивитися іншими очима на час, який вони проводять в Інтернеті, за комп’ютерними іграми. Це, так-би мовити і є життя поза грою, нереальне життя. Мрії людини можуть не збутися, непомітно пройти повз неї.
Під час уроків діти переглядали короткі відеоролики, ставили сценки, грали в рольові ігри. Одна з останніх табірних ігор на стільки захопила дітей, що вони грали в  неї багато разів. Працівники табору сподіваються, що «Ключ Давида -2012» не просто справив на своїх учасників гарне враження, а й допоміг правильно розставити пріоритети у житті, відрізнити головне від другорядного.

 

Наталка Грачова
Прес-центр церкви «Слово віри»


 

Get the Flash Player to see this player.

Get the Flash Player to see this player.

 


Заявка на путевку на 216 год внуку 13 лет Церковь Возрождение

 Можно ли купить путевку в Ваш лкагерь для внука 13 лет. Я верующая 19 лет. Церковь" Возрождение" тел. 093 062 9017, 455-891.

Лагерь-отличный!!!

Очень хорошие воспоминания о лагере! Лагерь был сделан с любовью. 

 Счастливая, как Юрий

 Счастливая, как Юрий Гагарин. 

Думаю. що наступного літа

Думаю. що наступного літа буде ще краще

Лагерь был просто бомба:))

 МНе очень понравилось))))))столько воспоминаний)))

столько всего было,всем спасибо))а главное БОГу...))

жду Лагерь)))

 Круятцький табір!!!  

 Круятцький табір!!!

 

Отправить комментарий


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, как будто всё зависит от Бога;
действуй так, как будто всё зависит только от тебя.

Лютер М.

 НОВОЕ

11/25/2020 - 19:53
04/11/2020 - 18:50
04/07/2020 - 22:10
04/07/2020 - 00:58
01/21/2019 - 02:51

КОМЕНТАРИИ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


МОЛИТВА ПОКАЯНИЯ
Отец Небесный.
Я верю, что Иисус Христос уже понес наказание за каждый грех совершенный мною. Я прошу Тебя, прости мне все мои грехи и очисти душу мою от всякой неправды. Я признаю Иисуса Христа своим Господом и Спасителем. Иисус, войди в мое сердце и измени мою жизнь. Открой мне истину и научи меня правде. Помоги мне, до конца моих земных дней, верить Тебе и идти за Тобою. Я отрекаюсь от дьявола и всего того, что могло бы меня с ним связывать. Теперь Иисус Христос мой Господь, и кровь Иисуса Христа омывает и очищает меня от всякого греха. Слава Тебе, Господь. Аллилуйя. Аминь.

viagra bitcoin buy