cialis bitcoin
Служіння проходять в Будинку молитви, щонеділі о 10.00 (Україна, м. Черкаси, вул.Смілянська, 113/1)

SMS-МОЛИТВА


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, наче все залежить від Бога;
чини так, наче все залежить від тебе.

Лютер М.

МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Отче Небесний.
Я вірю, що Ісус Христос вже покараний за кожний гріх скоєний мною. Я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти душу мою від усякої неправди. Я визнаю Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. Ісусе, увійди в моє серце і зміни моє життя. Відкрий мені істину і навчи мене правді. Допоможи мені, до кінця моїх земних днів, вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що могло б мене з ним пов'язувати. Тепер Ісус Христос мій Господь, і кров Ісуса Христа омиває та очищає мене від усякого гріха. Слава Тобі, Господи. Алілуйя. Амінь.

 


Служіння євангелізації

« Ідіть по цілому світу і проповідуйте Євангеліє всьому творінню…»

(Єв. від Марка 16:15)

 

Дорогий друг!


 
Чи замислювався ти колись, навіщо ти живеш на цій землі, і що буде з тобою після того, як життя твоє на землі закінчиться? Може, ти ніколи про це не думав, бо не збираєшся ще вмирати. Але біблія каже, що це питання для людини дуже важливе, тому що земне життя наше дуже швидкоплинне. Апостол Яків у своєму посланні каже: «Ви, які не знаєте, що станеться завтра: бо що таке життя наше? Пара, що є на короткий час, а потім зникає».


        Можливо, ти вважаєш себе дуже доброю людиною і сподіваєшся, що Бог не буде строгий до тебе. Але ця думка не відповідає Слову Божому, і тому є помилковою. Навіть якщо ти робиш у своєму житті багато добрих справ, то робиш і погані справи, тобто грішиш. Господь каже через своє Слово, що немає праведного жодного… тому, що всі згрішили та позбавлені слави Божої. Гріх це наші неправильні слова, вчинки, бажання та думки. Хто може сказати, що ніколи не говорив поганих чи навіть порожніх слів і ніколи не думав про когось погано? Хто ніколи не судив іншу людину, не заздрив, не лицемірив, не брехав? Всі ці вчинки роблять людину гріховною перед Богом, позбавляють її права мати вічне життя з Богом на небесах. Ніщо нечисте до Царства Божого не увійде. Покаранням за гріх є смерть – вічні муки та вічне поділ з Богом.


        
Невже все людство приречене і потрапить у пекло? Невже немає жодного порятунку? Порятунок є! Нам його відкриває Бог. Бо так полюбив Бог світ, що послав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне. Як Бог, Ісус явився на цю землю в тілі, прийнявши образ людини, щоб померти на хресті за тебе. Він узяв на себе покарання за твої гріхи, а також за гріхи всього людства.


        Для того, щоб Ісус міг врятувати та виправдати тебе, тобі необхідно визнати свої гріхи перед Ним, назвати Його своїм Господом, Спасителем та довірити своє життя у Його руки. Тільки вірою в жертву Ісуса Христа, а не ділами, рятується від пекла кожна людина. Тому що людина рятується через благодать через віру і це не від нього, Божий дар: не від справ, щоб ніхто не хвалився.


       
Якщо для тебе важливим є питання спасіння і життя вічного, то я хочу запропонувати тобі звернутися до Ісуса Христа в молитві покаяння. Покаяння – це каяття у своїх гріхах, віра у прощення гріхів через жертву Ісуса Христа та рішення жити новим життям разом із Христом. Ти можеш звернутися до Нього прямо зараз: «Господь Ісусе, я знаю, що Ти помер на хресті за мене, і я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти мене від усякої неправди. Я вірю в Тебе як у мого особистого Господа та Спасителя і довіряю життя Твоїм рукам. Прошу Тебе увійди в моє серце і зміни моє життя. Допоможи мені до кінця моїх земних днів вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що мене могло з ним пов'язувати. Тепер Ісус – мій Господь і свята кров Ісуса омиває та очищає мене від усіх моїх гріхів. Слава Тобі. Дякую Тобі за моє спасіння і за життя вічне. Амінь».


       
Якщо ти помолився цією молитвою, я вітаю тебе, адже це найпрекрасніший день у житті. Тим, хто прийняв Його, віруючим в Його ім'я, Він дав владу бути дітьми Божими, які ні від крові, ні від бажання тіла, ні від бажання чоловіка, але від Бога народилися.


      
Тепер для твоєї подальшої життя з Богом тобі необхідно читати Його Слово, молитися, відвідувати церкву та спілкуватися з людьми, які, як і ти прийняли Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем. Нехай благословить тебе Господь.

Дорогі брат чи сестра!


     
Якщо в тебе є серце проповідувати євангелію про Ісуса Христа, ми можемо поділитися з тобою досвідом і свідченнями нашого служіння, адже вже протягом багатьох років наша група євангелізації здійснює це служіння. Звертайся до нас. Будемо раді допомогти.

Лідер служіння євангелізації Вишневска Неля.
Мобільный телефон 0638357228


 
Отправить комментарий


НОВЕ


КОМЕНТАРІ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy