cialis bitcoin
Служение проходит в доме молитвы, каждое воскресенье в 10.00 (Украина, г. Черкассы, ул.Смелянская, 113/1)

SMS-МОЛИТВАМОЛИТВА ПОКАЯНИЯ

Отец Небесный.
Я верю, что Иисус Христос уже понес наказание за каждый грех совершенный мною. Я прошу Тебя, прости мне все мои грехи и очисти душу мою от всякой неправды. Я признаю Иисуса Христа своим Господом и Спасителем. Иисус, войди в мое сердце и измени мою жизнь. Открой мне истину и научи меня правде. Помоги мне, до конца моих земных дней, верить Тебе и идти за Тобою. Я отрекаюсь от дьявола и всего того, что могло бы меня с ним связывать. Теперь Иисус Христос мой Господь, и кровь Иисуса Христа омывает и очищает меня от всякого греха. Слава Тебе, Господь. Аллилуйя. Аминь.Пресс - центр

Прес-центр церкви «Слово віри»

 

Бог вартий того, щоб про Нього говорили!

   За день ми говоримо про багато речей: роботу, зарплатню, що купили, куди з’їздили, кого побачили.  Це хвилює нас, викликає масу емоцій, переживань, адже не знаєш, чого чекати від завтрашнього дня.  Треба все встигнути, не пропустити вигоди, бути в курсі подій. І щасливим бути, ой як хочеться.
  

   Думаю, що рецепт нашого щастя – це час, коли ми приходимо в молитві до Бога, і питаємо, як Він бачить нас, наші плани, помилки  та успіхи.  Так можна не лише швидко заспокоїтися і  зняти стреси, а набути справжньої мудрості, почати любити себе, людей  і світ, що навколо. «Нехай книга цього закону не відійде від уст твоїх. Будеш роздумувати про неї вдень і вночі, щоб намагатися виконувати все, що написано в ній. Саме так ти зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі» (кн. І.Навина 1:8).
  

   Мені подобається, коли віруючі розповідають про Бога, про те, як Він відповів на молитви, як допоміг у складні хвилини. Щоразу ці історії надихають, показують, як нереальне стає реальним, відновлюють мою віру, дають силу не зупинятися на досягнутому. Служіння церковного прес-центру унікальне тим, що ми не просто переказуємо події, а пишемо про те, як всемогутній Бог впливає на життя сучасних людей. Цю інформацію  можна знайти в журналі «Дізнатися більше», на сайті церкви «Слово віри» в розділі «Новини», а також на стенді.

  

   Усіх, кого зацікавила наша діяльність, запрошую до співпраці.

 

Дмитриева Виктория - 0632284478
 


Желаем успеха

Ждём от вас новой информации. Пусть Бог благословит вас и вашу работу.

Отправить комментарий


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, как будто всё зависит от Бога;
действуй так, как будто всё зависит только от тебя.

Лютер М.

 НОВОЕ


КОМЕНТАРИИ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy