cialis bitcoin
Служіння проходять в Будинку молитви, щонеділі о 10.00 (Україна, м. Черкаси, вул.Смілянська, 113/1)

SMS-МОЛИТВА


ЦИТАТА ДНЯ

Молись так, наче все залежить від Бога;
чини так, наче все залежить від тебе.

Лютер М.

МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Отче Небесний.
Я вірю, що Ісус Христос вже покараний за кожний гріх скоєний мною. Я прошу Тебе, пробач мені всі мої гріхи і очисти душу мою від усякої неправди. Я визнаю Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. Ісусе, увійди в моє серце і зміни моє життя. Відкрий мені істину і навчи мене правді. Допоможи мені, до кінця моїх земних днів, вірити Тобі та йти за Тобою. Я зрікаюся диявола і всього того, що могло б мене з ним пов'язувати. Тепер Ісус Христос мій Господь, і кров Ісуса Христа омиває та очищає мене від усякого гріха. Слава Тобі, Господи. Алілуйя. Амінь.

 


Прес - центр

Прес-центр церкви «Слово віри»

 

Бог вартий того, щоб про Нього говорили!

   За день ми говоримо про багато речей: роботу, зарплатню, що купили, куди з’їздили, кого побачили.  Це хвилює нас, викликає масу емоцій, переживань, адже не знаєш, чого чекати від завтрашнього дня.  Треба все встигнути, не пропустити вигоди, бути в курсі подій. І щасливим бути, ой як хочеться.
  

   Думаю, що рецепт нашого щастя – це час, коли ми приходимо в молитві до Бога, і питаємо, як Він бачить нас, наші плани, помилки  та успіхи.  Так можна не лише швидко заспокоїтися і  зняти стреси, а набути справжньої мудрості, почати любити себе, людей  і світ, що навколо. «Нехай книга цього закону не відійде від уст твоїх. Будеш роздумувати про неї вдень і вночі, щоб намагатися виконувати все, що написано в ній. Саме так ти зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі» (кн. І.Навина 1:8).
  

   Мені подобається, коли віруючі розповідають про Бога, про те, як Він відповів на молитви, як допоміг у складні хвилини. Щоразу ці історії надихають, показують, як нереальне стає реальним, відновлюють мою віру, дають силу не зупинятися на досягнутому. Служіння церковного прес-центру унікальне тим, що ми не просто переказуємо події, а пишемо про те, як всемогутній Бог впливає на життя сучасних людей. Цю інформацію  можна знайти в журналі «Дізнатися більше», на сайті церкви «Слово віри» в розділі «Новини», а також на стенді.

  

   Усіх, кого зацікавила наша діяльність, запрошую до співпраці.

 

Дмитриева Виктория - 0632284478
 НОВЕ

04/23/2022 - 18:50
04/23/2022 - 00:58
01/01/2021 - 07:21
01/01/2021 - 07:16
01/01/2021 - 07:06

КОМЕНТАРІ

 Прошу помолиться об исцеле...

 Прошу ваших молитв пожалуй...

Здравствуйте, меня зовут Анна. П...

 Сестра с муз.образованием,...

Прошу молиться за Ивана Малыша....

Хорошего дня.

 Добрый ночи.всего. умоляю...

Добрый день дорогие брать и сест...

Добрый день дорогая церковь Слов...


levitra buy